22.04.2023 kell 11:45

Argentina – pärast seda, kui meie kooli direktor seal 2022. aastal kuu aega ja 2023. aastal 2 nädalat veetis, on lõpuks aeg teha kokkuvõte selle riigi kaunimatest kohtadest.

Tulge ja avastage, mida Argentina teile pakkuda võib ja miks on see pärast 14. aastat stjuuardina töötamist jätkuvalt üks Raúli lemmiksihtkohti. Meiega liituvad paljud meie sõbrad Argentinast, kes räägivad meile nii oma kodumaast kui ka Eestis elamise kurioosumitest ja erinevustest. Lisaks anname teile palju kasulikke nõuandeid reisimiseks Argentinasse ja teistesse Ladina-Ameerika riikidesse.


Centro Picasso pakub veini, kohvi, teed ja maiustusi.

Hind:

Centro Picasso õpilased: tasuta
Kõigile teistele: 10€

Kui esitlus on lõppenud, lähme edasi meie sõprade restorani ´´Siga La Vaca´´ (üks paljudest kohtadest Tallinnas, kus meie õpilased saavad allahindlust Centro Picasso sõbrakaardiga), kus oleme oma õpilastele broneerinud suure laua. Simóni ja kogu tema meeskonna käe all naudime Argentina gastronoomia parimaid palasid ja loomulikult suurepäraseid veine.
Kui soovid lõunasöögile tulla, kuid sa ei ole veel Centro Picasso õpilane, siis võta meiega ühendust ja broneerime sulle koha.

P.S. Toidu eest maksab igaüks ise, nii saame valida, mis meile kõige rohkem meeldib, ja eraldi arved paluda.


Ootame sind!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt