Kogemus: tegutseme Tallinnas juba 12 aastat!

Meil on 5 õpetajat, kõik hispaanlased ja kõrgelt haritud oma ala professionaalid.

Oleme ainuke kool, kellel on lai valik subtiitritega hispaania filme, mida õpilased saavad tasuta laenutada. Kollektsioon sisaldab üle 100 filmi.

Meil on suurim hispaaniakeelne raamatukogu Eestis, suurem kui üheski Eesti ülikoolis. See sisaldab kirjandust alates lasteraamatutest kuni suurte meistriteosteni. Kirjanduse laenutamine on meie õpilastele tasuta.

Oleme siin ainsad, kes lisaks keelele igal nädal ka killukest kultuuri pakuvad. Jutuks tulevad kõikvõimalikud teemad – Hispaania erinevad maakonnad, nende inimesed ja kombed, ajalugu, tänapäev – see on lisaks keelele üks hea viis Hispaaniaga lähemalt tutvust teha. Osavõtt meie õpilastele tasuta.

Pidutseme hispaania moodi. Mekime tüüpilisi hispaania jooke ja traditsioonilisi suupisteid. Kõik see on meie õpilastele täiesti tasuta.

Picasso meeskond Baltikumis koosneb professionaalidest, kes on siia sobiva õppemetoodika nimel juba päris palju vaeva näinud. Algajatele panime kokku oma õpiku, edasijõudnute õppematerjal pärineb hipsaania kirjastusest SGEL. Võrreldes kõikvõimalike koopiatega teeb kvaliteetne ja läbimõeldud õppematerjal õppimise palju ladusamaks!

Centro Picasso õppetööd viivad läbi Hispaania Kultuurikeskus OÜ ja Hispanistikaõpingute Keskus Pablo Picasso OÜ. Õppekava, täienduskoolituse õppekorraldus ja kvaliteedi tagamise meetodid on mõlemil ühised (tutvu allpool). Ühtlasi teevad mõlemad lepinguliselt koostööd Euroopa Erasmus Plus programmi, Hispaania Keskuse ja Valladolidi Ülikooliga. Kahe ettevõtte peamine erinevus seisneb õpetajate kvalifikatsioonis – vastavalt sellele õpetatakse Hispanistikaõpingute Keskuses Pablo Picasso hispaania keelt tasemeni C1, Hispaania Kultuurikeskuses tasemeni B1

Oleme ainuke kool, kes pakub tasuta järelaitamistunde õpilastele, kes on tundidest mõjuva põhjuse tõttu puudunud. Kui mõni õpilane jääb grupikaaslastest märgatavalt maha, jääb tema õpe piiratuks. Selle vältimiseks pakume võimaluse korral järelaitamistunde, et teistega ühele tasemele jõuda ja siis rahulikult edasi õppida.

Oleme ainuke kool Eestis, kes korraldab hispaania keele suvekursuseid Hispaanias ja me teeme seda märksa soodsamalt kui sealsed keeltekoolid. Iga suvi käib mõnikümmend inimest Hispaanias suvekursustel, alustasime puhtaima hispaania keele kantsis Burgoses, seejärel maalilises Salamancas, aga nüüdseks pakume hispaania keele ja meele tundmaõppimist Vahemere rannikul Malaga linnas.

Meie õppekava

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt