• Maria Lopez
  Maria Lopez

  Maria on pärit Madridist. Ta on omandanud kraadi põhihariduses Madridi autonoomses ülikoolis ja magistrikraadi hispaania keele võõrkeele õpetamisel (ELE) La Rioja rahvusvahelises ülikoolis.
  Ta oli abiõpetaja Prantsusmaal La Salle Saint Laurent’i instituudis ja Madridi Instituudis kooliväline hispaania keele, kirjanduse ja ajaloo õpetaja.
  Maria oli ka Punase Risti vabatahtlik, aidates põgenikel õppida hispaania keelt. Maria on kogu oma ametiaja jooksul eratunde andnud veebis ja isiklikult.
  Ta armastab, et tema õpilastel on õppimise ajal lõbus. Lisaks õpetamisele on Maria kired teater ja maal

 • Carol Sánchez
  Carol Sánchez

  Carol õppis Alicante ülikoolis hispaania keelt ja omandas magistrikraadi, et saada hispaania keele kui teise keele õpetajaks. Ta naudib tundide andmist, sest see võimaldab tal samal ajal õpetada ja õppida koos oma õpilastega.
  Carol elas Iirimaal, kus ta asus tööle professorina.
  Ta on pärit väikesest mereäärsest külast Alicantes. Seetõttu on tema üks suurimaid kirgi meri. Carol naudib tõesti rannas jalutamist, surfamine mõlaga või lugeda hea romaan.

 • Federico Escudero Álvarez
  Federico Escudero Álvarez

  Federico on omandanud Salamanca ülikoolis hispaania filoloogia kraadi ja Jaeni ülikoolis magistrikraadi hispaania keele kui võõrkeele didaktika alal. Praegu annab külalisloengud Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste osakonnas. Õpetajatööd alustas ta vestlusassistendina Annecy’is (Prantsusmaa), seejärel õpetajana kakskeelsete sektsioonide programmis Košice (Slovakkia) ja Budapestis (Ungari), kus tegi koostööd Cervantese instituudiga. Seejärel töötas ta akadeemilise koordinaatorina Hispania Instituudis (India) ja CREF-i koolis Moskvas (Venemaa). Pärast andis ta külalisloenguid Belgradi ülikoolis (Serbia), kus tegi koostööd  linna Cervantese instituudiga. Ta on materjalide looja ja hispaania keelt käsitlevate ressursilehtede, näiteks Todoele, Rutaele ja Profedeele, kaastöötaja.

 • Hector Alcocer Femenia
  Hector Alcocer Femenia Õpetaja

  Hèctor Alcocer on Valencia Ülikooli filoloogiatudeng, keda huvitab kultuur, kirjandus ja ajalugu. Ta on andnud hispaania ja katalaani keele eratunde ja tegelenud ka tõlkimisega. Tema meelest on keeleõppe juures tähtis keeleloogika mõistmine. Samm-sammult omandatud sügavam arusaam sellest, miks toimib keel just nii, nagu see toimib, aitab sagedasi eksimusi vältida. Hèctor räägib katalaani, hispaania ja inglise keelt ning õpib eesti keelt.

 • Raul Ramiro Troitiño
  Raul Ramiro Troitiño Kooli direktor, õpetaja

  Raul on sündinud Madridis aga kasvanud ja õppinud Salamancas, erialaks turism. Pärast arvukaid reise Ladina-Ameerikasse, on Raul end nüüdseks pühendanud keele õpetamisele, ta lõpetas kursusi (ELE) ning saab õpetada hispaania keelt võõrkeelena. Peale Centro Picassot Raul õpetab hispaania keelt veel Tallinna Tehnikaülikoolis.

  Talle meeldib kasutada loominguline ja lõbus lähenemine oma klassides, et õpilased tunneksid ennast mugavalt ja oleksid rohkem avatud. Raul’ile meeldib loodus, erinevaid spordialad ja hea toit. Peale hispaania keele räägib ta vabalt ka inglise keelt ning algtasemel eesti keelt.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt