• Federico Escudero Álvarez
  Federico Escudero Álvarez

  Federico on omandanud Salamanca ülikoolis hispaania filoloogia kraadi ja Jaeni ülikoolis magistrikraadi hispaania keele kui võõrkeele didaktika alal. Praegu annab külalisloengud Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste osakonnas. Õpetajatööd alustas ta vestlusassistendina Annecy’is (Prantsusmaa), seejärel õpetajana kakskeelsete sektsioonide programmis Košice (Slovakkia) ja Budapestis (Ungari), kus tegi koostööd Cervantese instituudiga. Seejärel töötas ta akadeemilise koordinaatorina Hispania Instituudis (India) ja CREF-i koolis Moskvas (Venemaa). Pärast andis ta külalisloenguid Belgradi ülikoolis (Serbia), kus tegi koostööd  linna Cervantese instituudiga. Ta on materjalide looja ja hispaania keelt käsitlevate ressursilehtede, näiteks Todoele, Rutaele ja Profedeele, kaastöötaja.

 • Maria del Mar Badenas
  Maria del Mar Badenas

  Maria sündis Barcelonas, Vahemere lähedal. Tema perekond on pärit Hispaania erinevatest lindadest: Andaluusiast, Murciast ja Valenciast. Ta elas suurtes ja multikultuursetes linnades, nagu Barcelona (Hispaania) ja Cardiff (Wales), samuti väikestes kaunites külades, kus elu on üsna rahulik.

  Seoses õpingutega on tal omandatud humanitaarteaduste kraad, õpetaja ja hispaania keele kui võõrkeele õpetaja tunnistus(ELE) Barcelona ülikoolis ja Barcelona rahvusvahelises majas.

  Maria töötas Barcelona Hispaania keele keskuses ja tegi Punase Ristiga hispaania keele õpetajana koostööd. Lisaks töötas ta mitu aastat kogukonna- ja kultuurikeskustes, kus oli tal võimalus õpetada noori, täiskasvanuid ja vanureid.

  Ta armastab reisida, avastada uusi kohti ja loodust, kohtuda erinevate kultuuridega, uute inimestega ning nautida seltskondlikke ja kultuurilisi sündmusi. Ta peab ennast maailmakodanikuks.

 • Laia Bernat Fuentes
  Laia Bernat Fuentes

  Laia on pärit Xètivast, ilus linn València lähedal. Tal on kirjalik- ja suulise tõlke kraadiõppe. Ta on töötanud Au Pairis Ühendkuningriigis  ja inglise keele õpetajana Hispaanias, pakkudes lastele mitte ainult grupiõpet, vaid ka eratunde noortele ja täiskasvanutele. Ta räägib katalaani, hispaania ja inglise keelt. Lisaks on tal prantsuse ja saksa keele oskus. Laia on ka vaba aja õpetaja, kes armastab loodust, filme ja raamatuid. Peale selle on muusika tema kirg, ta laulab kooris ja mängib ka kitarri. Kaia armastab reisimist ning tutvumist uute inimeste- ja kultuuridega. Ta on väga avameelne inimene, kes alati valmis jagama oma kultuuri ja kogemusi teistega.

 • Hector Alcocer Femenia
  Hector Alcocer Femenia Õpetaja

  Hèctor Alcocer on Valencia Ülikooli filoloogiatudeng, keda huvitab kultuur, kirjandus ja ajalugu. Ta on andnud hispaania ja katalaani keele eratunde ja tegelenud ka tõlkimisega. Tema meelest on keeleõppe juures tähtis keeleloogika mõistmine. Samm-sammult omandatud sügavam arusaam sellest, miks toimib keel just nii, nagu see toimib, aitab sagedasi eksimusi vältida. Hèctor räägib katalaani, hispaania ja inglise keelt ning õpib eesti keelt.

 • Raul Ramiro Troitiño
  Raul Ramiro Troitiño Kooli direktor, õpetaja

  Raul on sündinud Madridis aga kasvanud ja õppinud Salamancas, erialaks turism. Pärast arvukaid reise Ladina-Ameerikasse, on Raul end nüüdseks pühendanud keele õpetamisele, ta lõpetas kursusi (ELE) ning saab õpetada hispaania keelt võõrkeelena. Peale Centro Picassot Raul õpetab hispaania keelt veel Tallinna Tehnikaülikoolis.

  Talle meeldib kasutada loominguline ja lõbus lähenemine oma klassides, et õpilased tunneksid ennast mugavalt ja oleksid rohkem avatud. Raul’ile meeldib loodus, erinevaid spordialad ja hea toit. Peale hispaania keele räägib ta vabalt ka inglise keelt ning algtasemel eesti keelt.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt