UUED RÜHMAD OKTOOBRIL 2019

RÜHMAD ALGAJATELE A1

algavad 21.oktoobril ja kestavad kuni 18. detsembrini 2019

Tunnid toimuvad

esmaspäeval/kolmapäeval kell   18:00

Kursus kestab 36 tundi ja hind on 270 eurot (tasudes kahe osadena 135 eur)

Tunnid toimuvad esmaspäevast neljapäevani 2 akadeemilist tundi

 

RÜHMAD EDASIJÕUDNUTELE A2  2019

algavad 22.oktoobril ja kestavad kuni 19. detsembrini 2019

Tunnid toimuvad

teisipäeval/neljapäev kell 10:00

Kursus kestab 36 tundi ja hind on 270 eurot (tasudes kahe osadena 135 eur)

Tunnid toimuvad esmaspäevast neljapäevani 2 akadeemilist tundi

 

Õppematerjalid hinnaga 38 eurot (lisaks kursusele) sisaldavad õpikut ja kogu õpetaja poolt tunnis jagatavat täiendavat materjali. Õpikus on ühe õppeaasta materjal, seega tegelikult kulub õpematerjalidele 19€ semestris.

 

Registreerimine

INFO VAID SEMESTRI KURSUSTELE

Kuidas maksmine käib?

Semestri alguses koostatakse õpilasele arve, mille saab tasuda ühe maksena semestri alguses või erinevate osamaksetena semestri jooksul. Osade kaupa maksmise soovist palume meid teavitada juba semestri alguses. Nii või teisiti peab semestri lõpuks (sügissemester kestab septembrist detsembrini, kevadsemester jaanuarist juunini) kogu arve makstud olema, seda isegi juhul, kui otsustate mingil põhjusel semestri keskel kursuse pooleli jätta. Kui te puudute tundidest mõjuval põhjusel, siis mõnel puhul oleme valmis juba tasutud tunnid eratundidega asendama.

Kursus sisaldab lisaks iganädalastele kultuuriüritustele ning kooli raamatu-, muusika- ja filmikogus sisalduva laenutustele veel alljärgnevat:

1. Järeleaitamistunde õpilasele, kes liitub juba õpinguid alustanud grupiga, et õpilane saavutaks kaasõpilastega sama taseme õpingute jätkamiseks grupis.

2. Järeleaitamistunde õpilasele, kes on mõjuval põhjusel puudunud mitmest grupitunnist ning vajab abi, et õpingute jätkamiseks kaasõpilaste tasemele jõuda.

3. Kui õpilasel jääb kursus mõjuval põhjusel pooleli, teavitab ta meid sellest aegsasti ning kui antud semestri arve on tasutud terviklikult, siis võimaldame õpilasel tasutud tunde järgmisel semestril kasutada.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt