IgnacioÕpetaja

  Ta on käinud mitmes ülikoolis, olles alustanud 17-aastaselt (“U.B.A” Or, Universidad de Buenos Aires) ja hiljem jätkanud õpinguid 2009. aastal “Universidad de Belgranos”. Tema esimene ülikoolitaust on seotud Lõuna-Ameerika õigusega. Kuid arvestades asjaolu, et ta kolis Euroopasse, otsustas ta jätkata oma haridusteed TLÜ-s (Tallinna Ülikoolis). Seejärel vahetas ta karjääri humanitaarteaduste bakalaureuseõppe vastu, et jätkata elus oma tõelist kirge, milleks on keelte õpetamine.
  Ignacio räägib vabalt 3 keelt (hispaania, inglise, vene).
  Ta on õppinud ja saavutanud eesti keele ja horvaadi-bosnia-serbia keele B.2 taseme ning ukraina ja bulgaaria keele taseme A.2.
  Talle meeldib osaleda keelte ajaloo ja nende ülesehituse kursustel, kuna see ajalooline tunnus aitab meil paremini mõista, kuidas me tänapäeval oma keeli loome. Ta on õppinud omal soovil: vanainglise, vana hispaania, vanapõhja, vanagermaani keeli, lõunaslaavi ajalugu ja kõigi Jugoslaavia keelte arengut ja muid sellega seotud teemasid. Ta on läbinud kursusi slaavi keelte grammatiliste struktuuride võrdlemisest ja sellest, kuidas kõik slaavi keeled üksteisest erinevad.
  Ta on õppinud Argentina ülikoolides, Zagrebi filoloogide ülikoolis, Austria Wieni ülikooli filoloogiaosakonnas ja TLÜ-s Eestis.
  Ta on avanud Tallinnas päris oma Keele ja Muusika MTÜ Stuudio. Ta on ka kõrvalt muusik (tema lemmikhobina) ja pakub muuhulgas vokaalitunde, kitarri-viiuli tunde, muusikateooria tunde, kõnetervise tunde, kõne parandamise tunde. Tal on olnud postmodernse neuroteaduse taust ja kursused (“Epigeneetika”, mälu toimimise teadus ja palju muud).
  Ignaciole meeldivad sellised spordialad nagu ragbi, jalgpall ja kulturism. Ta on võistelnud Eesti profietapil, kus sai Euroopa parimate vastu 3. koha (2019). Talle meeldib tõlkida igasuguseid ja igasuguseid dokumente, fraase, raamatuid ja tekste.

  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt