• Paula Lara
  Paula LaraÕpetaja

  Paula on pärit Elchest. Ta on lõpetanud klassikalise filoloogia ja spetsialiseerunud hispaania keelsele teise keelena. Ta räägib hispaania, katalaani, inglise, itaalia ja natuke bulgaaria keelt. Paula töötas Madridi ladina ja hispaania keele õpetajatena. Ta on klassikaliste ja kaasaegsete keelte armastaja,  armastab reisida ja tunda muid kultuure inimeste ja keelte kaudu. Ta elas ja töötas Bulgaarias kaks aastat mitmekeelses keskkonnas. Armastab õpetamist ja kogemuste jagamist.

  • IRENE GALINDO MARTÍN
   IRENE GALINDO MARTÍNÕpetaja

   Irene on pärit Zamorast. Ta on lõpetanud üldise ja võrdleva kirjanduse. Enne kui ta hakkas õppima hispaania keelt, ta on õpetanud kirjandust ja loomingulist kirjutamist Madriidis. Nüüd soovib ta reisida ja kohtuda teiste kultuuridega. Lõpetas magistriõppe hispaania keel teise keelena ja alustas tööd Madridi akadeemias, mis võimaldas tal tunda paljudest riikidest pärit inimesi. Talle meeldib kasutada kultuuridevahelist metoodikat ja tutvustada õpilasi Hispaania kultuuri. Ta räägib hispaania, inglise ja prantsuse keelt ja natuke saksa keelt. Õppetöö on tema kutse. Irene ka armastab luulet, fotograafiat ja kitarri mängimist.

   • Hector Alcocer Femenia
    Hector Alcocer FemeniaÕpetaja

    Hèctor Alcocer on Valencia Ülikooli filoloogiatudeng, keda huvitab kultuur, kirjandus ja ajalugu. Ta on andnud hispaania ja katalaani keele eratunde ja tegelenud ka tõlkimisega. Tema meelest on keeleõppe juures tähtis keeleloogika mõistmine. Samm-sammult omandatud sügavam arusaam sellest, miks toimib keel just nii, nagu see toimib, aitab sagedasi eksimusi vältida. Hèctor räägib katalaani, hispaania ja inglise keelt ning õpib eesti keelt.

    • David Ramiro Troitiño
     David Ramiro TroitiñoÕpetaja

     David on sündinud Valladolidis, aga kasvanud ja õppinud Salamancas. Tal on doktorikraad ajaloos (Salamanca Ülikool). Ta õppis Erasmus programmi raames Saksamaal ning elanud Lätis ja Iirimaal, õpetanud hispaania keelt Eestis aastast 2003. David on olnud ajaloo ja politoloogia õppejõud Salamanca Ülikoolis, Tartu Ülikoolis, Tallinnas Concordia ja Audentese Ülikoolis; hetkel töötab Tallinna Tehnikaülikoolis ega väsi end täiendamast konverentsidel Euroopa erinevates ülikoolides. Hispaania ajalugu ja kultuur on talle eriti südamelähedased. Peale hispaania keele räägib ta vabalt ka inglise keelt ning algtasemel eesti keelt.

     • Raul Ramiro Troitiño
      Raul Ramiro TroitiñoKooli direktor, õpetaja

      Raul on sündinud Madridis aga kasvanud ja õppinud Salamancas, erialaks turism. Pärast arvukaid reise Ladina-Ameerikasse, on Raul end nüüdseks pühendanud keele õpetamisele, ta lõpetas kursusi (ELE) ning saab õpetada hispaania keelt võõrkeelena. Peale Centro Picassot Raul õpetab hispaania keelt veel Tallinna Tehnikaülikoolis.

      Talle meeldib kasutada loominguline ja lõbus lähenemine oma klassides, et õpilased tunneksid ennast mugavalt ja oleksid rohkem avatud. Raul’ile meeldib loodus, erinevaid spordialad ja hea toit. Peale hispaania keele räägib ta vabalt ka inglise keelt ning algtasemel eesti keelt.

      Contact Us

      We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

      Start typing and press Enter to search