• Natalia Borja Gómez
  Natalia Borja GómezÕpetaja

  Natalia on 24-aastane hispaania tüdruk, kes õpib inglise keelt, kirjandust ja kultuuri. Ta õppis ka teisi keeli, näiteks itaalia ja prantsuse keelt. Natalia töötas ülikooli rahvusvaheliste suhete osakonnas poolteist aastat. Praegu õpib ta ELE (täiskasvanuhariduse) kursust ja veel lastele. Ta armastab reisida ja avastada uusi kohti, uusi kogemusi ja kohtuda erinevate riikide inimestega. Natalia naudib uute keelte õppimist, sest ta usub, et neid pole kunagi liiga hilja õppida.

  • Hector Alcocer Femenia
   Hector Alcocer FemeniaÕpetaja

   Hèctor Alcocer on Valencia Ülikooli filoloogiatudeng, keda huvitab kultuur, kirjandus ja ajalugu. Ta on andnud hispaania ja katalaani keele eratunde ja tegelenud ka tõlkimisega. Tema meelest on keeleõppe juures tähtis keeleloogika mõistmine. Samm-sammult omandatud sügavam arusaam sellest, miks toimib keel just nii, nagu see toimib, aitab sagedasi eksimusi vältida. Hèctor räägib katalaani, hispaania ja inglise keelt ning õpib eesti keelt.

   • ANGELA DE LA FUENTE RETUERTO
    ANGELA DE LA FUENTE RETUERTOÕPETAJA

    Ángela on pärit Valladolidist, Hispaania linnast. Ta on lõpetanud inglise filoloogia ja omandanud magistrikraadi keele õpetamisel keskkoolis. Talle meeldib keelte õppimine, Ángela vedab oma vaba aega sõprade seltsis, loeb, jälgib seeriat ja vahetab kogemusi erinevate kultuuride ja tausta inimestega. Alati saate midagi uut välja õppida!

    • Maria Escrihuela Vidal
     Maria Escrihuela VidalÕpetaja

     Maria on 21-aastane noor naine, kes sündis Hispaania idarannikul Valencia provintsis. Praegu lõpetab ta tõlke- ja vahendusõppe. Tema on elanud Inglismaal ja Ameerika Ühendriikides. Maria armastab keeli ja räägib katalaani, hispaania, inglise ja saksa keelt, algtasemel ka itaalia, vene ja araabia keelt. Samuti meeldib talle sport, fotograafia, reisimine ja uute kultuuride avastamine.

     • David Ramiro Troitiño
      David Ramiro TroitiñoÕpetaja

      David on sündinud Valladolidis, aga kasvanud ja õppinud Salamancas. Tal on doktorikraad ajaloos (Salamanca Ülikool). Ta õppis Erasmus programmi raames Saksamaal ning elanud Lätis ja Iirimaal, õpetanud hispaania keelt Eestis aastast 2003. David on olnud ajaloo ja politoloogia õppejõud Salamanca Ülikoolis, Tartu Ülikoolis, Tallinnas Concordia ja Audentese Ülikoolis; hetkel töötab Tallinna Tehnikaülikoolis ega väsi end täiendamast konverentsidel Euroopa erinevates ülikoolides. Hispaania ajalugu ja kultuur on talle eriti südamelähedased. Peale hispaania keele räägib ta vabalt ka inglise keelt ning algtasemel eesti keelt.

      • Raul Ramiro Troitiño
       Raul Ramiro TroitiñoKooli direktor, õpetaja

       Raul on sündinud Madridis aga kasvanud ja õppinud Salamancas, erialaks turism. Pärast arvukaid reise Ladina-Ameerikasse, on Raul end nüüdseks pühendanud keele õpetamisele, ta lõpetas kursusi (ELE) ning saab õpetada hispaania keelt võõrkeelena. Peale Centro Picassot Raul õpetab hispaania keelt veel Tallinna Tehnikaülikoolis.

       Talle meeldib kasutada loominguline ja lõbus lähenemine oma klassides, et õpilased tunneksid ennast mugavalt ja oleksid rohkem avatud. Raul’ile meeldib loodus, erinevaid spordialad ja hea toit. Peale hispaania keele räägib ta vabalt ka inglise keelt ning algtasemel eesti keelt.

       Contact Us

       We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

       Start typing and press Enter to search