• Hector Alcocer Femenia
  Hector Alcocer FemeniaÕpetaja

  Hèctor Alcocer on Valencia Ülikooli filoloogiatudeng, keda huvitab kultuur, kirjandus ja ajalugu. Ta on andnud hispaania ja katalaani keele eratunde ja tegelenud ka tõlkimisega. Tema meelest on keeleõppe juures tähtis keeleloogika mõistmine. Samm-sammult omandatud sügavam arusaam sellest, miks toimib keel just nii, nagu see toimib, aitab sagedasi eksimusi vältida. Hèctor räägib katalaani, hispaania ja inglise keelt ning õpib eesti keelt.

  • ANGELA DE LA FUENTE RETUERTO
   ANGELA DE LA FUENTE RETUERTOÕPETAJA

   Ángela on pärit Valladolidist, Hispaania linnast. Ta on lõpetanud inglise filoloogia ja omandanud magistrikraadi keele õpetamisel keskkoolis. Talle meeldib keelte õppimine, Ángela vedab oma vaba aega sõprade seltsis, loeb, jälgib seeriat ja vahetab kogemusi erinevate kultuuride ja tausta inimestega. Alati saate midagi uut välja õppida!

   • Maria Escrihuela Vidal
    Maria Escrihuela VidalÕpetaja

    Maria on 21-aastane noor naine, kes sündis Hispaania idarannikul Valencia provintsis. Praegu lõpetab ta tõlke- ja vahendusõppe. Tema on elanud Inglismaal ja Ameerika Ühendriikides. Maria armastab keeli ja räägib katalaani, hispaania, inglise ja saksa keelt, algtasemel ka itaalia, vene ja araabia keelt. Samuti meeldib talle sport, fotograafia, reisimine ja uute kultuuride avastamine.

    • David Ramiro Troitiño
     David Ramiro TroitiñoÕpetaja

     David on sündinud Valladolidis, aga kasvanud ja õppinud Salamancas. Tal on doktorikraad ajaloos (Salamanca Ülikool). Ta õppis Erasmus programmi raames Saksamaal ning elanud Lätis ja Iirimaal, õpetanud hispaania keelt Eestis aastast 2003. David on olnud ajaloo ja politoloogia õppejõud Salamanca Ülikoolis, Tartu Ülikoolis, Tallinnas Concordia ja Audentese Ülikoolis; hetkel töötab Tallinna Tehnikaülikoolis ega väsi end täiendamast konverentsidel Euroopa erinevates ülikoolides. Hispaania ajalugu ja kultuur on talle eriti südamelähedased. Peale hispaania keele räägib ta vabalt ka inglise keelt ning algtasemel eesti keelt.

     • Raul Ramiro Troitiño
      Raul Ramiro TroitiñoKooli direktor, õpetaja

      Raul on sündinud Madridis aga kasvanud ja õppinud Salamancas, erialaks turism. Pärast arvukaid reise Ladina-Ameerikasse, on Raul end nüüdseks pühendanud keele õpetamisele, ta lõpetas kursusi (ELE) ning saab õpetada hispaania keelt võõrkeelena. Peale Centro Picassot Raul õpetab hispaania keelt veel Tallinna Tehnikaülikoolis.

      Talle meeldib kasutada loominguline ja lõbus lähenemine oma klassides, et õpilased tunneksid ennast mugavalt ja oleksid rohkem avatud. Raul’ile meeldib loodus, erinevaid spordialad ja hea toit. Peale hispaania keele räägib ta vabalt ka inglise keelt ning algtasemel eesti keelt.

      Contact Us

      We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

      Start typing and press Enter to search